kampaň

V 21. storočí by na Slovensku nemalo žiadne dieťa zomrieť kvôli zlej sociálnej situácii.

Žijeme v 21. storočí, Slovensko je súčasťou vyspelého sveta, členom OECD, používame každý deň najmodernejšie technológie, lekári vedia vďaka vedeckým poznatkom zachrániť čoraz viac životov

Zároveň existuje obrovské množstvo dobrých ľudí, ktorí sú ochotní finančne a materiálne pomáhať tým, ktorí to potrebujú. 

Tiež sú tu organizácie, ktoré pomáhajú nielen v prípadoch sociálnej núdze, ale aj pri ohrození násilím či pri ďalších problémoch. Poskytujú tiež núdzové bývanie.

V neposlednom rade je samozrejme dôležité vedieť, na čo má mamička (nielen v núdzi) nárok zo strany štátu

 

Ani to najmenšie, nenarodené.
#NesúdimePomáhame #Pomáhajte

 

Svet v mnohých veciach pokročil, no v jednej sa akoby bál urobiť krok dopredu, smerom k ľudskejšiemu konaniu, ktoré berie ohľad na mamičku aj jej dieťa. 

Nestavajme dieťa proti mame a mamu proti dieťaťu. Podajme im pomocnú ruku obom a nenechajme jeden život zmariť a druhý ohroziť na fyzickom či psychickom zdraví. Mama je druhou obeťou potratu, nedovoľme ju vystavovať rizikám, keď sú tu lepšie riešenia.

 

Z každej situácie vieme v 21. storočí nájsť lepšie východisko, ako je umelý potrat.

Pomáhajme - každý z nás môže zachrániť mamičku a jej dieťa - slovom, povzbudením, prejavením ochoty, materiálnou pomocou, finančne ...
Raz za to budeme všetci vďační.

Túto kampaň realizuje občianske združenie Asociácia za život a rodinu. Jej cieľom je šírenie jednoduchého posolstva, že na Slovensku by v 21. storočí nemalo žiadne dieťa zomrieť zo sociálnych dôvodov, ani to nenarodené. 

Budeme Vám veľmi vďační, ak našu kampaň podporíte, spôsobov je viacero, najmä zdieľaním na sociálnych sieťach. Ak máte záujem kampaň alebo naše združenie podporiť inak, kontaktujte nás.
#pomahajme #nesudimePomahame #vždyJeLepšieRiešenieAkoPotrat

LinkedIn
Share
WhatsApp